Foukaná izolace

Foukané izolace znamenají zateplení, které je v dnešní době nejužitečnejší, nejrychlejší a nejefektivnější. Díky nejmodernějšímu stroji dokážeme aplikovat 4 různé druhy materiálu, každý z nich má jiné vlastnosti a svoji specifikaci ( Certifikáty a Technické listy Samozřejmostí). 

Technologie foukané izolace se používá na zateplení střešních a stropních konstrukcí rodinných domů. Realizujeme starší objekty, ale také novostavby, bungalovy, panelové domy, zahradní domy, veřejné budovy, školy, úřady atd. Také do dutin např. do sádrokartonů. 

Foukané materiály mají výhodu takovou, že se rychleji aplikují. Vytvoří vodorovnou vrstvu tudíž jsou mnohem efektivnější než klasické pokládáni izolace. Foukaná Izolace se často používá do šikmin i k opravám starých izolací, kde bývá často problém, že izolace je špatně položená, vznikají potom tepelné mosty a prostor mezi stropem a izolací promrzá a sráží se v rosném bodě vlhkost. 

Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme vaši nemovitost profesionálně zkontrolovat, poradit v jakém je stavu a popřípadě určit přesné řešení realizace. Jsme připraveni realizovat i místa jako jsou pultové střechy nebo trámové stropy. 

Dokážeme aplikovat materiál až do výše 60M a délky až 100M. Dokážeme se dostat i do těžce přístupných míst. 

Izolace v zimě drží teplo a v létě chladno

Realizace trvá u průměrných rodinnych domů 3-5 hodin a nevznikají žádné zbytky a odpady materiálu. 

Návratnost Foukané Izolace je 4-5 let (nových oken až 20 let a nových fasád až 30let, nehledě na to že realizace bývá mnohdy až několik týdnů).