TAJFUN-S 2016

Díky naší mnohaleté zkušenosti jsme si a nechali sestavit zcela nový unikátní stroj, který dokáže aplikovat jak minerální a skelnou vatu tak i polystyren a celulózu.

Stroj TAJFUN-S 2016 má až o 30 procent vetší výkon než zastaralé stroje.

Samostatné a na sobě nezávislé zapnutí a vypnutí čechradel a turbín - a to i na dálkovém ovládání

Základní typ stroje TAJFUN se vyrábí bezmála již 20 let. Je to výkonný stroj snadný na ovládání.

Na aplikaci materiálu vám stačí na domě pouze 22OV (Napájení 230 V / 50 Hz) náš stroj má elektrické měniče, staré verze byli postavené na 380V a náš stroj má již Regulaci jak materiálu tak vzduchových turbín, proto je náš stroj originální v tom že se přizpůsobí jakékoliv konstrukci a nastaví se tak aby byla realizace naprosto 100 procentní.

Největší výhoda našeho stroje je v tom že reguluje výkon turbín které nastaví výkon tlačeného vzduchu s poměrem materiálu tím přizpůsobíme realizaci naprosto přesně k tomu aby jsme mohli rozšířit naše nabízené služby např. v húře přístupných místech jako jsou šikminy, pultové střechy, trámové stropy a mnoho a mnoho dalších míst které se do té doby zateplovali zastaralými stroji, které nedisponují regulaci turbín tudíž nedokázali 100 procentně a dokonale zateplit všechny tyto zmiňované prostory.