Zateplení novostavby

Zateplení pomocí foukané izolace na novostavbách je nej rychlejšínej nej efektivnější a cenově nejdostupnější možnost zateplení
Díky souvislé vrstvě po celé ploše objektu
Velká výhoda je i v čase v samostatné realizaci u novostaveb staveb bývá problém že řemeslníci často zaostávají kdy následne práce musí po sobě navazovat 
 Díky nás technologií dokážeme zateplit novostavbu za pár hodin 
(Do 200m2  do 3 hodin) 
Nevzniká žádný odpad 
můžeme jezdit i o víkendech což řada firem i zákazníků ráda ocení
 

Realizace

Vazníky

Vazníky, novostavby, bungalovy, tyto zmiňované stavby se izolují také pokládáním rulované vaty, ale není až tak efektivní, protože se nevyplní malá místa třeba rastr vazníku a mnoho dalších problematických míst a vznikají tepepelné mosty, tudíž izolace v zimě promrzá a neplní takový účel jaký by měla. Po zafoukání vazníku si všiměte, jak se všechny trámy dokonale obalí a vše se perfektně uzavře, tudíž neznikají žádné tepelné mosty.
Foukaná izolace vazníků patří mezi nejčastější služby. Jsou vhodné především pro dokonalé zateplení stropu mezi příhradovými vazníky, kde je hustá dřevěná konstrukce a foukaná izolace se dostane do všech míst. Realizace je velmi rychlá a izolace maximálně účinná. Navíc splní i výborné akustické vlastnosti, nejen tepelnou izolaci stropu.

Pultové střechy

Při realizaci foukaných izolací pultových střech dokážeme aplikovat materiál až do výše 60M a délky až 100M. Dokážeme se dostat i do těžce přístupných míst. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme realizovat i ty nejhůře prostupné místa.
Většina střech má výlez do meziprostoru kam se zaplazí technik s hadicí a led světlem. Pomocí se hadice vsune na konec dutiny pomocí led světla a zrcátka se stroj nastaví a stahuje hadice a celou dobu kontroluje aplikace vizuální kontrolou, tak aby byla realizace 100procentní.
Někdy je v prostoru špatná izolace, která se musí bud opravit nebo úplně odstranit po zateplení střechy se výlez jednoduše jen zavře.

Střechy

Foukané izolace střech provádíme ve spolupráci s profesionálními pokrývači, kteří střechy a jejich problematiku znají lépe. Po domluvě nám střechu odkryjí, připraví a po realizaci zateplení střechy vše pečlivě dokončí. Cenu foukané izolace zašleme dle konkrétního projektu, případně domluvy. Jsme specialisté na foukané izolace střech a jsme schopni odborně poradit, aby výsledné zateplení splňovalo normy, projektovou dokumentaci i představy klienta.
Realizovali jsme již desítky zateplení střech foukaní izolací. Střechy šikmé, rovné, pultové i panelové. Kontaktujte nás na +420 724 276 975 nebo jpizolace@seznam.cz
Petr Jelínek
 

Podlahy

Foukanou izolaci podlah se realizuje individuálně v drtivé většině se podlahy dělají například v půdních prostorech, kde se připraví rošt a do něho se zafouká izolace. Rošt se po zafoukání zaklopí například OSB deskami, kde vznikne podlaha, která se následně může použít jako odkládací prostor anebo se může připravit jen částečné zaklopení. Přesný způsob realizace určí náš technik po domluvě s přáním zákazníka.

Ochrana dřeva

Preventivní ošetření

Dlouhodobá ochrana proti veškerým dřevokazným škůdcům prováděná těmi nejúčinnějšími přípravky na trhu, které při správné aplikaci a postupu mohou dřevo chránit desítky let.

Dřevokazný hmyz

Tento hmyz napadá převážně krovy, stavební konstrukce, dřevěný nábytek, umělecké předměty, podlahy a další. Působí dlouhodobé škody v podobě narušení statiky a pevnosti, proto je důležitý včasný zásah a zabránit tak dalšímu šíření a tím navyšování často nemalé ekonomické ztráty.
Nejvýznamnější zástupci: červotoči, tesaříci (tesařík krovový), pilořitky, mravenci

Dřevokazné houby

Dřevo napadené těmito houbami ztrácí své původní vlastnosti (pevnost a barva) a při zanedbání ošetření se začne rozpadat.
Plísně vytváří povlaky a nevzhledné skvrny, které způsobují zápach zatuchliny a může docházet také ke zdravotním problémům, tedy i proti tomuto škůdci je dobré zasáhnout včas.
Nejvýznamnější zástupci: dřevomorka (dřevomorka domácí, konifera (konifera sklepní), trámovka

Technologie

Postřik, nátěr, injektáž, impregnace, máčení

Stavební a dokončovací práce

Naší výhodou oproti konkurenci je spolupráce při přípravných a dokončovacích stavebních činnostech.
Realizujeme sádrokartony, půdní vestavby, dřevěné rošty do, kterých se fouká izolace a následně zaklápí, aby po nich bylo možné chodit. Dále nabízíme izolace (např.: půdních vestaveb atd…), podkroví, dlažby, obklady, koupelny a mnoho dalšího.