Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Foukaná izolace info

Foukaná izolace

 

Jsme specialisté na foukané izolace budov. Kontaktujte nás na: Tel: +420 605 422 422 nebo pište přímo na jpizolace@seznam.cz.

 Nabízíme veškeré druhy izolace 

Foukané

 

Stříkané izolace (měkké a tvrdé  pěny)

Co foukaná izolace znamená? Hovoříme o zateplení, které dnes patří k nejužitečnějším, nejrychlejším a také k nejefektivnějším. Využíváme nejmodernější stroje, které dokážou aplikovat  různé druhy materiálu (každý má své specifické vlastnosti a konkrétní specializaci, jež potvrzují certifikáty a technické listy).

 

Zpravidla se technologie foukané izolace používá na zateplení střešních a stropních konstrukcí rodinných domů. Zaměřujeme se na zateplení nejen starších objektů, ale také na izolaci novostaveb, bungalovů, panelových či zahradních domů, dále na budovy škol, objektů i na veřejné budovy. V popisu práce máme i zateplení do dutin (například do sádrokartonů).

 

Foukaná izolace má řadu benefitů. V čem tkví hlavní výhody foukaných materiálů? Předně v rychlosti, s jakou se aplikují. Vytváří vodorovnou vrstvu, tudíž je aplikace mnohem efektivnější než klasické pokládání izolace. Nejen proto se tento typ zateplení používá do šikmin nebo se využívá k opravám starých izolací, kde je vysoké riziko špatného položení a vzniku tepelných postů (což při ignorování vede k promrzání izolace a ke srážení vlhkosti v rosném bodě).

Mnoholeté zkušenosti JP Izolace

Pyšníme se mnoholetými zkušenostmi, které se nebojíme přenést do praxe. Dokážeme vaši nemovitost zkontrolovat okem profesionála, odhalíme, v jakém stavu se dosavadní izolace nachází, či poradíme, jaké řešení je tím nejlepším vám na míru. Nebojíme se ani pultových střech nebo trámových stropů, které jsme připraveni realizovat.

A co všechno je v našich silách? Dokážeme například aplikovat materiál až do výše šedesáti metrů a délky až sto metrů. Hravě se dostaneme i do těžce přístupných míst. Naše foukaná izolace bude efektivním společníkem v každém ročním období. Zatímco v létě udrží v domácnosti příjemný chlad, v zimě nedopustí, aby se teplo dostalo ven.

Oslovte nás a nečekejte dlouhé dny či týdny na realizaci foukané izolace. Hotovo máme průměrně za tři až pět hodin (u rodinných domů). A i když jsme rychlí, jsme také velmi pečliví. Vyvarujeme se zbytkům nebo odpadům materiálu.

Stejně tak se nemusíte obávat, že by se vám investice nevyplatila. Foukaná izolace je jedním z úsporných opatření, která snižuje energetickou náročnost rodinného domu. Návratnost se pohybuje v řádech čtyř až pěti let.

Foukaná izolace a její výhody

Moderní technologie izolace se využívá na zateplení střešních i stropních konstrukcí rodinných domů. K jejím předním benefitům patří nejen zmiňovaná rychlost, ale také to, že se dostane i do šikmin, kam se jiné dostanou hůře. Často bývá opravou starých izolací, které mají tendenci promrzat a na které tedy není spolehnutí.

Foukaná izolace však splní veškerá očekávání a nároky, které jsou na ni kladeny. Zatímco v zimě spolehlivě udrží teplo uvnitř domácnosti, v létě nenechá chlad pohltit panujícím horkem. Kromě toho mluvíme o úsporném opatření, které z dlouhodobého hlediska šetří peníze, i když z počátku se jedná o větší investici (návratnost je však krátká stejně jako realizace izolace u rodinných domů, která se odhaduje na tři až pěti hodin).

Při realizaci izolace se také vyvarujeme odpadu materiálů a se vší pečlivostí opravíme starší izolace, na kterou se nafouká souvislá vrstva minerální vaty, čímž se zamezí jakémukoli budoucímu úniku tepla (či v létě chladu).

Máte zájem o izolaci trámových stropů? Naší bezkonkurenční výhodou je, že se specializujeme i na ni! Celý proces realizace je navíc velmi snadný. Hadice se vsune na konec dutiny pomocí LED světla a zrcátka. V dalším kroku stroj dokonale vyplní celou dutinu a materiál stlačí na koeficient 1,3.

Postupně se hadice stahuje. Za našeho odborného dohledu a ustavičné kontroly dochází k zateplení trámových stromů, které pro mnohé konkurenční společnosti jsou stále oříškem. Pro nás však ne! Neváhejte nás oslovit.

O čem tedy je foukaní izolace?

  1. Foukaná izolace je nejlepší, nejefektivnější, neužitečnější a nejrychlejší způsob zateplení.
  2. Úsporné opatření, které šetří peníze.
  3. Způsob, který zabrání únikům tepla během zimy a chladu v parném létě.
  4. Nulové zbytky a odpady materiálů.

Reference